Gratis

CASIER

TORGSERVICE RM SRL
6 poziții

Candidatul Ideal

- studii medii finalizate;
- amabilitate,seriozitate si responsabilitate;
- atentie sporita;
- spirit de echipa;
- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- cunostinte operare calculator;
- capacitatea de a realiza obiectivele asumate;
- disponibilitate program de lucru flexibil;
- orientare si deschidere catre client.

Descrierea jobului

- scanarea si incasarea corecta a contravalorii produselor;
- oferirea informatiilor si suportul necesar clientilor;
- respectarea procedurilor interne privind incasarile;
- operarea caselor de marcat si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;
- aprovizionarea produselor la raft;

Se ofera:
- salariu atractiv;
- program in 2 schimburi;
- posibilitate de promovare.

- Ocupantul postului se ocupa in principal de operarea caselor de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar, receptionarea livrarilor de marfa, acceptarea documentelor de incasare, acceptarea numerarului depus, efectuarea platilor in numerar, eliberarea documentelor de plata, inchiderea caselor in incasari si plati, predarea/preluarea zilnica a banilor personali si a obietelor personale, avand raspunderea materiala a valorilor incredintate.

In țările din UE suntem cunoscuti prin supermarketurile sub denumirea “MERE", iar in Romania suntem prezenti in 12 locatii importante.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024