Gratis

Casier

BOGALI AUTO-LOGISTIC SRL

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj
  • Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu cu ritm rapid și sub presiune
  • Atitudine proactivă și orientată către rezolvarea problemelor

Descrierea jobului

  • Efectuarea operațiunilor de încasare și decontare a tranzacțiilor în mod precis și eficient
  • Asigurarea unui serviciu de calitate clienților, oferindu-le asistență și răspunsuri la întrebări
  • Gestionarea corectă a numerarului și a documentelor financiare conform procedurilor interne
  • Menținerea curățeniei și ordinei în zona de lucru și la casa de marcat
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024