Casier pariuri sportive & Slot attendant MAGNUM 2500-3500NET

MAGNUM GAMES
25 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent studii medii;
Harnic si prietenos;
Orientat catre client;
Cunostinte operare calculator;
Punctual, cinstit si responsabil

Descrierea jobului

Daca esti harnic si iti doresti o experienta noua, noi te ajutam sa dobandesti urmatoarele competente:
*Adoptarea atitudinii corespunzatoare in relatiile cu clientii, superiorii si colegii.
*Aparatele de joc (constructie, joc, denominare, mize, posibilitatile de castig).
*Efectuarea rapida si corecta a platilor si introducerea corecta si rapida a creditelor.
*Deservirea eficienta si rapida a clientilor cu bauturile din stocul de protocol al salii de joc.
*Mentinerea si crearea unei atmosfere de ordine, simetrie si curatenie in sala de joc.
*Prezentarea promotiilor din momentul intrarii clientului in incinta salii de joc.
*Folosirea unei atitudini cat mai pozitive pentru a-i face pe clientii salii de joc sa vina, sa frecventeze, sa revina si sa aprecieze pozitiv service-ul si brand-ul companiei.
*Regulamentul intern si procedurile aplicate în sala de jocuri a companiei.
*Cerintele companiei referitoare la aspectul fizic si a vestimentatiei.
*Normele de etica si cultura la locul de muncaDescrierea companiei

Beneficii:
Contract de munca incheiat pe durata nedeterminta;
Mediu de lucru prietenos;
Prime de sarbatori
Conditii de munca foarte bune;
Program de lucru : 10.00-22.00 sau NON-STOP
Training initial si ori de cate ori este nevoie.

Debutul si dezvoltarea pe piata pariurilor sportive din Romania este o evolutie fireasca a marcii Magnum Bet care ofera o experienta de top pentru milioane de castigatori din intreaga lume. Intentionam sa deschidem un numar de 500 de agentii in Bucuresti si in orasele mari din tara. Este un plan îndrăzneț, având în vedere că avem standarde de calitate foarte înalte, de la care nu ne abatem sub nici o formă. Dispunem de o echipă de adevărați profesioniști, cu experiență în domeniu, cu ajutorul căreia sigur vom reuși. Te asteptam in echipa noastra!

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024