Gratis

CASIER / LUCRATOR COMERCIAL

SC GERMAG TREND SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Imediat dupa descrierea companiei, aveti un mini interviu. Pentru o buna desfasurare a activitatii, va rugam sa raspundeti la intrebarile precizate. Cv-urile fara raspunsuri, nu vor fi selectate. Va multumim!

Candidatul ideal:

- Persoana comunicativa cu spirit de initiativa si cu orientare catre client;
- Experienta relevanta în domeniul vanzarilor - avantaj
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Orientare spre performanta si dorinta de permanenta dezvoltare profesionala;

Descrierea jobului

Persoanele selectate isi vor desfasura activitatea in magazinele noastre din Bucuresti, cu vanzare en-detail
Avem disponibile 2 posturi: CASIER si LUCRATOR COMERCIAL.

Responsabilitati lucrator comercial:
-vanzare directa clienti in magazin;
-aranjare marfa la raft

Responsabilitati casier:

- Coordonarea activitatii din magazin (impreuna cu managerul);
- Se implica in vanzarea directa a produselor catre client;
- Lucreaza cu casa de marcat;
- Optimizeaza activitatea de vanzare si de aprovizionare in magazin;
- Orientare catre obtinerea de rezultate in ceea ce priveste cresterea vanzarilor, customer service;
- Intocmeste actele zilnice necesare vanzarii in magazin;
- Supervizeaza si evalueaza activitatea echipei de vanzari.

Oferta noastra:

- Salariu net 2300 - 2700 lei + comision din vanzari + bonuri de masa;
- Discount 20% la produsele companiei;
- Program ideal (nu se lucreaza duminica);
- Posibilitate avansare post Director Magazin, in functie de performante.

Pentru mai multe detalii: 0771.759.964, paula.sandu@germag.ro, www.germag.ro

S.C. GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, activand inainte pe piata din Germania si Olanda. Succesul nostru se bazeaza pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda.Efectuam importuri saptamanal, astfel incat clientii nostri sa beneficieze de produse noi cat mai des.

Esti tanar si dinamic? Esti interesat sa iti construiesti o cariera solida in cadrul unei companii puternice? Atunci aplica acum la unul din anunturile noastre disponibile!
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024