Gratis

CASIER / LUCRATOR COMERCIAL PITESTI

TERRANOVA
2 poziții

Candidatul Ideal

Casier:
- experienta ca vanzator / casier in magazine specializate (avantaj);
- diploma de bacalaureat;
- cunostinte de baza de operare calculator;
- spirit de echipa, orientare catre client.
- personalitate placuta,
- bune abilitati de comunicare si relationare.
- spirit organizatoric si de lucru
- disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de week-end.

Lucrator Comercial:
- diploma de bacalaureat
- personalitate pozitiva, comunicativa
- orientat spre client , spirit de echipa
- dinamism, flexibilitate, capacitate de munca
- stil si pasiune pentru moda

Descrierea jobului

Casier:
- scanarea si incasarea contravalorii produselor,
- oferirea informatiilor si suportului necesar clientilor,
- oferirea de consultanta clientilor;
- respectarea prevederilor si reglementarilor interne privind activitatea de comercializare a produselor

Echipa de vanzari a magazinului are urmatoarele responsabilitati:
- Indeplinirea targetelor de vanzari
- Oferirea de consultanta clientilor;
- Respectarea prevederilor si reglementarilor interne privind activitatea de comercializare a produselor
- Serviciu clienti, vanzare
- Sarcini legate de functionarea corecta a magazinului dupa instructiunile Directorului de magazin

Brand international de haine cu magazine deschise in toata tara .
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024