Gratis

CASIER / Lucrator comercial 4500-5000 Lei+cazare COSTINESTI

MAMMA MIA MARKET SRL
30 poziții

Candidatul Ideal

- Esti inteligent, prietenos si harnic;
- Esti corect, serios si ai o atitudine pozitiva in relatiile cu oamenii;
- Sincer si cinstit;
- Dornic de a invata lucruri noi .

Descrierea jobului

Responsabilitati:
a.Receptioneaza marfurile conform facturilor si sesizeaza in scris neregulile constatate.
b. Pregateste marfurile pentru expedierea catre client.
c. Aranjeaza produsele pe rafturi, fara deteriorarea acestora.
d. Marcheaza cu preturi produsele din magazin , conform listei de preturi stabilite de superior.
e. Verifica periodic stocurile din magazin.
f. Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele.
g. Impacheteza produsele pe care le vinde clientilor.
h. Manipuleaza marfa.
k. Prezinta si vinde produsele firmei intr-un mod profesionist;
l. Elibereaza tuturor clientilor bonuri de casa.
Beneficii:
Pachet salarial atractiv, tichete de masa, bonus de performanta.

MAMMA MIA MARKET este un lant de magazine, pozitionate strategic, astfel incat sa fie la indemana oricarui turist de pe litoral si este format din magazine de tip MARKET cu autoservire.
Cumpărăturile la MAMMA MIA MARKET vor fi o experiență perfectă de achizitionare a produselor ce reflectă nevoile de zi cu zi ale turistilor.
MAMMA MIA MARKET este intr-o continua dezvoltare, de aceea cautam oameni care isi doresc sa se implice in constructia unui brand de renume.
De ce angajat la MAMMA MIA MARKET?
1. Pentru ca nu trebuie sa ai in mod obligatoriu experienta, te invatam noi, tot ce trebuie sa stii!
2. Pentru ca poti creste o data cu noi !
3. Pentru ca iti poti alege programul pe care il preferi!
4. Pentru ca vei fi platit pe masura!
5. Poti sa revii in fiecare vara, noi vom fi aici!
Te asteptam in echipa noastra!
Hai la mare! Oferim cazare!
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024