Casier incasator RED SEVENS Cluj Napoca, Oradea, Arad, Bucuresti, Iasi, Timisoara, Bacau

SC RED SEVENS SRL
7 poziții

Candidatul Ideal

Angajam persoane sociabile, cu simtul umorului, sincere, responsabile, carora sa le faca placere sa lucreze cu oamenii si care isi doresc sa se dezvolte din punct de vedere profesional, intr-un mediu dinamic si placut, alaturi de o echipa tanara.

Cerinte:

-prezenta placuta, sociabila, activa, cu bune abilitati de comunicare;
-persoana calma, cu stapanire de sine, cu simtul responsabilitatii bine dezvoltat;
-atentie la detalii;
-experienta nu este necesara, asiguram instruire la locul de munca;
-avantaj experienta de lucru cu banii.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati sunt:

- supravegheaza sala de jocuri;
- intampina clientii cu amabilitate si profesionalism;
- acorda asistenta clientilor si explica regulile de joc;
- promoveaza promotiile si ofera detalii clare clientilor;
- efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti;

Beneficii:

- pachet salarial motivant, cu posibilitate de crestere in urma evaluarii periodice;
- program flexibil;
- mediu de lucru placut si dinamic;
- echipament de lucru;
- posibilitati de avansare in cadrul companiei; (increderea fiind o calitate de baza in cadrul companiei, preferam sa avansam intai angajatii la nivel intern).

Descrierea companiei

Fima de renume in domneiul jocurilor de noroc.

Cu peste 300 de angajti .

Puncte de lucru in judetele: Bacau, Bucuresti, Oradea, Cluj, Timisoara, Arad, Iasi.

Publicat 8 Febr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024