Gratis

Casier Geox Baneasa si Geox Vivo Cluj

Peeraj Brands International SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești:

Responsabil și comunicativ ;
Iți place să interacționezi cu oamenii ;
Iți place să lucrezi în vânzări ;
Apreciezi stabilitatea și iți dorești să lucrezi cu un brand cunoscut.

Nu ezita să aplici!

Descrierea jobului

Responsabilități:

Intâmpini clienții într-o manieră prietenoasă și relaxată, oferindu-le o experiență placută ;
Promovezi imaginea și produsele comercializate în magazin ;
Activitati administrative uzuale : receptionezi marfa si o pregatesti pentru a fi expusa ;
Operezi pe casa de marcat, incasarea produselor prin diferite mijloace de plata ;
Păstrezi standardele de visual merchandising conform criteriilor de brand.

Ce oferim:

Pachet salarial format din : salariu fix + tichete de masa + comision lunar la atingerea targetelor lunare ale magazinului ;
Mediu de lucru plăcut și profesionist ;
Discount de angajat la brandurile din cadrul societatii, Boggi, Emporio Armani, Swarovski, Geox, Skechers ;
Training specializat ;
Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei ;
Program de lucru flexibil ;
Decontarea transportului pentru Mall Baneasa.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024