Gratis

CASIER EXCHANGE SI AMANET

BLOOMING GARDEN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Vrei un loc de munca aproape de casa? Daca locuiesti in sectorul 2 si ai experienta necesara, esti candidatul ideal!
Experienta in schimb valutar si amanet minim 2 anI;
Cunostinte operare PC;
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
Interes si dedicatie in desfasurarea sarcinilor de lucru;
Studii medii finalizate;
Seriozitate si responsabilitate;

Descrierea jobului

Verifica si evalueaza metale pretioase (aur) si intocmeste documente pentru acordare de imprumuturi;
Incaseaza comisioanele contractelor de amanet si listeaza documente de contabilitate primare;
Verifica autenticitatea tuturor bancnotelor intrate in gestiune si efectueaza tranzactii valutare;
Listeaza si arhiveaza documente de contabilitate primara.
Program Luni - Vineri: 09:00 - 18:00;

Beneficii:
Salariu fix si tichete de masa fara impunerea unui targhet;
Conditii de munca foarte bune;
Nu promitem marea cu sarea!

Descrierea companiei

Activam in domeniu de peste 20 de ani
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024