Gratis

Casier/Bufetier Cantina Bellman

Iporo
3 poziții

Candidatul Ideal

  • corectitudine, seriozitate si disciplina
  • indemanarea și capacitatea de a lucra rapid
  • capacitate de a lucra cu oamenii
  • capacitate de organizare
  • punctualitate
  • atentie la detalii

Descrierea jobului

  • preia comenzile de la client si asigura servirea acestora
  • monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire
  • debaraseaza si asigura curatenia bucatariei
  • foloseste si pune în functiune casa de marcat si POS-ul;
  • realizeaza operatiuni pe casa de marcat;
  • finalizeaza tranzactiile corect;
  • comunica contravaloarea produselor sau a serviciilor oferite clientilor;
  • scaneaza produsele;
  • mentine si raspunde de evidenta primara privind activitatile de plata si incasare prin casierie;
  • participa la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare
  • asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare

Grupul Kronwell este furnizor national de elita in industria ospitalitatii, certificat de cei peste 20 de ani de experienta. Atentia ne este centrata pe oaspetele acomodat cu performanta, alert si exigent, care integreaza exclusivul in stilul obisnuit de viata. Cautam intotdeauna sa maximizam potentialul si calitatea vietii, sa crestem curajos si sa creem experiente care ne definesc.
Pe langa Kronwell, toate celelalte branduri ale noastre: Qosmo, Bellman, Belaqva, Kasho, Dash, News, Galleria, Papazaur, Prallini, Upfood, sunt recunoscute pentru inspiratia si motivarea data atat oaspetilor cat si membrilor echipelor, spre un standard frumos de viata.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024