Gratis

CASIER/A

ALMIRA TRADE SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

CERINTE:

- studii medii finalizate;
- amabilitate,seriozitate si responsabilitate;
- atentie sporita;
- spirit de echipa;
- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- cunostinte operare calculator;
-capacitatea de a realiza obiectivele asumate.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- scanarea si incasarea corecta a contravalorii produselor;
- oferirea informatiilor si suportul necesar clientilor;
- respectarea procedurilor interne privind incasarile;
-operarea caselor de marcat si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;
-aprovizionarea produselor la raft;
-atentie sporita;

BENEFICII:

- salariu atractiv: 2600 RON - NET (in mana) + tichete de masa in valoare de 40 lei/zi ( pentru 21 zile, 840 lei) ;
- prime si bonusuri in functie de performanta;
-contract perioada nedeterminata;
-PRIME de Craciun si Paste;
-control medical periodic (MEDICIS).

Te asteptam in echipa noastra!
Cv-urile se mai pot depune si la sediul firmei: Bd. Antenei, nr. 1A Timisoara.

SC ALMIRA TRADE SRL este o companie cu capital integral romanesc, specializata de 23 ani in comertul cu ridicata al produselor alimentare si cu o cifra de afaceri anuala de 30 milioane euro.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024