Gratis

Carrefour Sun Plaza caută colegi noi!

SC ROMANIA HYPERMARCHE SA
4 poziții

Candidatul Ideal

Cora devine Carrefour! Alătură-te unei noi echipe în Lumea Carrefour!

Posturi disponibile:
  • Vânzător produse proaspete
  • Lucrător polivalent

Principalele tale responsabilități:
  • Îndrumă clienții si le crează o experiență unică la cumpărături;
  • Servește clienții rapid si cu amabilitate.

Descrierea jobului

Ceea ce oferim:

• Tichete de masă
• Prime de Paști și Crăciun;
• Abonament medical la o clinica privată
• Sporuri pentru weekendurile lucrate
• Ajutoare si prime pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces)
• Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;
• Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;
• Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

La Carrefour încurajăm persoanele cu dizabilități, pe cei care provin din minoritățile etnice sau aflate în dificultate și/sau din grupuri defavorizate care doresc un loc de muncă, să se dezvolte profesional, să obțină competente și să se bucure de aceleași oportunități ca și alții! Punem preț pe egalitatea de șanse și incluziune și susținem diversitatea în echipele noastre, dincolo de gen, vârstă, etnie, religie, abilități, experiență. În prezent peste 70% dintre angajații noștri sunt femei, pe care le susținem prin diferite inițiative în ceea ce privește dezvoltarea lor profesională, atât prin programe de mentoring, cât și prin planuri individuale.
Și tu poți face parte din echipa noastră!

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024