Publicat 22 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Cameriste

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Client Cipru Hotel privat angajeaza urgent 2 cameriste zona Paphos
prezenta agreabila, vorbitori de Engleza sau Greaca, cu sau fara experienta in domeniul hotelier, disponibilitate ASAP

Descrierea jobului

Posturile oferite:
Cameriste

Oferta de munca este intr-un hotel privat din Cipru zona Papahos, deschis tot timpul anului, de aceea contractele sunt de 6-7 luni cu posibilitate de extindere.

Salariul este de net 850 euro + tips.
Angajatorul ofera cazare, 3 mese/zi, asigurare medicala, fara transport
4 libere pe luna ptr 8hrs

Vreti sa lucrati in Cipru, aplicati cu CV-ul + foto recenta si va contactam ptr o discutie.

Descrierea companiei

SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA IN STRAINATATE

Expirat

Cameriste  -  SC ROMARINA SRL