Publicat 14 Oct 2008 | Reactualizat 11 Nov 2008 | Expiră 14 Nov 2008

CALL CENTER AGENT

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientate spre client;
-Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent;
-Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
-Abilitati de a folosi calculatorul, viteza mare de dactilografiere (MS Office obligatoriu);
-Auto-motivat si cu spirit de echipa;
-Cunostinte de Limba Engleza constitue un avantaj;
-Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj;
-Disponibilitate de lucru in principal dupa ora 16.00 si in zilele de sambata

Descrierea jobului

In functie de specificul fiecarui proiect, printre principalele responsabilitati se afla:

-Preluarea de apeluri incoming si outgoing (InfoLine, Customer Care, Telesales/Telemarketing, Survey Calls)
-Trimiterea de e-mail-uri si faxuri pentru InfoLine sau Customer Care services;
-Documentarea exacta a interactiunilor in sistemul CRM sau in alte sisteme de clienti.

-Oferta (bonusuri, beneficii):
-Pachet salarial atractiv
-Echipa tanara si dinamica
-Provocari profesionale
-Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate
-Sansa de a construi o cariera in vanzari intr-un mediu tanar si dinamic
-Oportunitati de promovare
-Training de specialitate

Descrierea companiei

Professional Contact Center Services

Valoris este o companie tanara si dinamica specializata in servicii de contact center. Investim permanent in oameni, procese si tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanta in serviciile oferite clientilor nostri.

www.valoris.ro

Expirat
CALL CENTER AGENT  -  VALORIS CENTER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles