Gratis

Buyer

PSICONTROL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare cu diploma de licenta;
  • Experienta de 3-5 ani pe o pozitie similara;
  • O buna cunoastere a pietei de materii prime;
  • Bune abilitati de comunicare, negociere, persuasiune, asertivitate si initiativa;
  • Limba engleza vorbit, scris - nivel avansat.
  • Orientare catre client;

Descrierea jobului

Oras de lucru: Rasnov
  • Planifica activitatea de achizitii de pe piata interna, UE si non UE, aprovizionare, transport;
  • Tine legatura cu partenerii interni si externi, estimeaza costurile de marfa in anumite situatii.
  • Identifică necesarul de aprovizionare;
  • Intocmeste si analizeaza / centralizeaza ofertele de pret;
  • Decide asupra modului de rezolvarea a operatiunilor de import/export;
  • Colaboreaza cu comisionarii vamali pentru finalizarea importului/exportului;
  • Identifica solutii de optimizare a costurilor si a timpilor de livrare;
  • Rezolvarea problemelor logistice legate de livrari intarziate, gresite;
  • Achizitionarea materiei prime necesare productiei la momentul potrivit, la pretul corect si cantitatea necesara pentru indeplinirea planului de productie.
  • Oferim:
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată;
  • Decontarea transportului;
  • Tichete de masă in valoare de 40 lei/zi
  • Prime de sărbători (Paște, Vacanta și Crăciun)
  • Al 13-lea salariu;
  • Abonament de servicii medicale (Medlife)
  • Mediu de lucru plăcut și curat
  • Participare la evenimente corporate
  • Traininguri/ formări profesionale

At PsiControl SRL, a member of the Picanol Group (www.picanolgroup.com), we focus on design, development, production and support for electronic and mechatronic systems. This may range from rugged Printed Circuit Board (PCB) design up to sophisticated modules that contribute to mechatronical concepts in advanced products and machines, like real-time controllers, power electronics and electronically-controlled motors.
Based on our field experience in developing and manufacturing products for professional use, many leading companies have chosen PsiControl as their preferred strategic partner. For more information about our company, please visit our website www.psicontrol.com.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024