Gratis

Buyer / Junior Buyer / Asistent Achizitii / Achizitor

Dalgeco Confectii Textile

Candidatul Ideal

- Lucru in echipa
- Proactiv
- Organizat
- Perseverent

Descrierea jobului

- 1 post disponibil - program 8 H, 8-16.30, luni- vineri,
- Asigura suport departamentului de vanzari cand este solicitat
- Gestioneaza furnizorii activi ai companiei
- Cauta furnizori internationali
- Participa la Targuri daca este cazul
- Plaseaza comenzi

Cerinte:
- constituie avantaj experienta anterioara departamentul de achizitii
- constituie avantaj experienta anterioara de vanzari
- constituie avantaj experienta in domeniul produselor industriale ( de preferat in domeniul echipamentelor de protectia muncii);
- cunostinte de operare calculator: Word, Excel ;
- excelente abilitati de comunicare ( negociere, comunicare persuasiva, perseverenta);
- initiativa,
- capacitate de analiza logica a situatiilor si informatiilor;
- integritate profesionala;
- abilitati in revizuirea si verificarea datelor
- atent la detalii si orientat spre solutii
- poti lucra independent dar si in cadrul echipei
- ai o atitudine responsabila

Oferta (bonusuri, beneficii)
- pachet salarial motivant;
- telefon mobil, laptop
- program flexibil de lucru
- bonus de perfomanta

Societatea DALGECO CONFECTII TEXTILE SRL este producator si distribuitor de echipament individual pentru protectia muncii, reprezentant al unora dintre cele mai recunoscute branduri de profil din Romania si din strainatate .

DALGECO este o companie cu capital integral romanesc, care a implinit 23 ani de la infiintarea sa in orasul Constanta. In tot acest timp, scopul societatii a fost de a dezvolta produse de o calitate superioara pentru a satisface exigentele din ce in ce mai crescute ale clientilor. In prezent, nivelul calitativ al produselor noastre este unanim recunoscut a fi unul foarte ridicat, materialele folosite fiind cele mai bune si moderne de pe piata.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024