Gratis

Business Unit Manager

HAYS SPECIALIST RECRUITMENT ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare de specialitate in domeniul electric/energetic;
  • Experienta in functii de management (3-5 ani);
  • Cunostinte limba Engleza la nivel avansat, operare PC (Microsoft Office, SAP sau similar);
  • Abilitati superioare de comunicare si negociere, comerciale si de management;
  • Permis auto categoria B;
  • Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

In pozitia de Business Unit Manager vei conduce, organiza si coordona activitatea unitatii de business din punct de vedere tehnic, economic, financiar, resurse umane, etc., in conformitate cu strategia de dezvoltare a companiei.

Principalele responsabilitati sunt legate de:
  • Dezvoltare si implementare strategica;
  • Relatii cu clientii si partenerii;
  • Managementul echipei;
  • Gestionarea proiectelor;
  • Gestionarea bugetului si a resurselor financiare;
  • Comunicare;
  • Promovarea imaginii Business Unit-ului si a companiei.

Companie integratoare de sisteme si solutii tehnice in domeniul instalatiilor electrice si al automatizarilor pentru industrie, infrastructura si tertiar.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024