Gratis

Business Support

SC Elcea Hearing Protection SRL

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine :
  • Absolvent de studii superioare economice sau minim liceu economic, profil contabilitate ;
  • Cunostinte contabilitate de gestiune ;
  • Cunoașterea proceselor, procedurilor și practicilor contabile, familiarizare cu legislația din domeniu;
  • Cunostinte resurse umane si experienta ERP reprezinta un plus ;
  • Cunostinte solide a sistemului de operare Microsoft Office (Word, Power Point, cunostinte excelente excel);
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Experinta pe un rol similar: minim 2 ani.

Descrierea jobului

  • Intocmirea de rapoarte pentru managementul intern ;
  • Intocmire de rapoarte si declaratii pentru institutiile de stat (Intrastat, Statistica, AFM) ;
  • Gestiunea materiilor prime, mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar; organizarea si coordonarea inventarelor;
  • Contabilitate primara: facturare, casierie, fise magazie;
  • Introducere date in sistemul ERP (Navision/Business Central);
  • Urmarire si analiza costuri operationale;
  • Colaboreaza cu departamentele financiar si administrativ din celelalte filiale ale grupului.
Beneficii
  • Salariu atractiv in functie de experienta
  • Tichete de masa
  • Decontare transport
  • Pachet de servicii medicale în cadrul unei rețele medicale private
  • Prima de Paste si de Craciun
  • Prima de vacanta
  • Zile suplimentare de concediu
  • Spor de fidelitate
  • Posibilitate program de lucru flexibil si / sau hybrid

La Elacin consiliem, producem și livrăm dispozitive de protecție auditivă personalizate și universale. Scopul nostru este să oferim clienților noștri o experiență de sunet autentică și sigură atunci când poartă protecțiile noastre auditive. Cu o pasiune pentru auz și sunet, Elacin se străduiește să dezvolte și să producă soluții personalizate care să maximizeze experiența de sunet a clienților noștri - profesioniști, industrie și consumatori din întreaga lume.

Publicat 10 Mart. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 9 Apr. 2024