Publicat 17 Ian 2019 | Expiră 17 Feb 2019

Business Sales Representative - Orange

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce ti-ai propus pentru 2019 ? Vrei sa lucrezi intr-un mediu foarte dinamic,alaturi de colegi bine pregatiti si sa devii un super reprezentant de vanzari business Orange , cel putin la fel de bun ca ei ?
Daca da , atunci afla ca avem nevoie de 5 colegi ambitiosi care sa se alature echipei de vanzari directe a produselor si serviciilor Orange adresate numai persoanelor juridice din judetele : Suceava, Iasi, Bacau , Galati, Braila.

Candidatul ideal :

Dacă sunteți dinamic, 100% implicat, automotivat,serios si dornic să lucrati într-o echipă de experți in telecomunicații atunci aplicati pentru poziția de Business Sales Representative!

Aplicati numai daca aveti o puternica dorinta de afirmare!

Asiguram toate instrumentele necesare desfasurarii acestei activitati si oferim beneficii financiare consistente si proportionale cu efortul depus!

Descrierea jobului

- Prospecteza continuu si isi stabileste intalniri cu clientii persoane juridice;
- Promoveaza si vinde serviciile si produsele ORANGE ROMANIA;
- Atinge si depaseste obiectivele de vânzări și așteptările clienților ;
- Atitudine proactivă pentru a căuta noi clienți și de a folosi toate instrumentele necesare pentru a obține rezultate;
- Identifica nevoile clienților și propune cele mai bune soluții, optimizeaza conturile clienților și face cross-sell si up-sell;
- Ofera suport pentru clienti si pentru ceilalți membri ai echipei.

Cerinte:

- Experienta de cel putin un an in domeniul relatiilor cu clientii sau al activitatilor comerciale , de preferinta business to business. Experienta in domeniul telecomunicatiilor nu este obligatorie dar poate sa constituie un avantaj;
- Interes pentru tehnologia telecomunicatiilor si constientizarea specificului acestei piete;
- Abilități PC și de utilizare a mediului online;
- Permis de conducere categoria B cu experienta de minim un an.

Oferim:

- Un pachet salarial motivant (fix+comision);
- Laptop, tableta, telefon;
- Masina de serviciu (full time);
- Training-uri de specialitate sustinute de traineri Orange Romania si nu numai.

Telesys & DataBox City sunt parteneri autorizati Orange Romania, cu o exprerienta de 18 ani in acest parteneriat de succes.
Un domeniu important de activitate al companiei noastre este vanzarea de servicii in telecomunicatii – voce mobila si fixa, date mobile si date fixe, alte servicii IT&C – pe segmentul B2B pentru ORANGE ROMANIA, operatorul numarul 1 la nivel national pe servicii de telecom.

Expirat
Business Sales Representative - Orange  -  TeleSys

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles