Gratis

Budgeting and reporting analyst

GLOBAL TECHNICAL SYSTEMS

Candidatul Ideal

Absolvent al unei facultati de profil Economic/Finante
Experienta anterioara similara minim 5 ani
Abilitati de comunicare si team player
Experienta Excel - avansat, PowerPoint - mediu
Engleza: avansat

Descrierea jobului

Intocmirea bugetelor si a planurilor de afaceri ale companiei
Intocmirea planificarii detaliate a fluxurilor de trezorerie
Analiza financiara si monitorizarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈dpv financiar a proiectelor in derulare ale companiei
Raportarea catre echipa de management;
Intocmirea raportarilor lunare/periodice catre Grup/actionari
Monitorizarea costrurilor bugetate, precum si costuri suplimentare suportate;
Mentinerea legaturii cu echipele interne pentru acuratetea cerintelor si aspectelor financiare ale proiectelor
companiei

Descrierea companiei

Despre noi:
Credem in tehnologii inovative, oameni pasionati si spirit de echipa. Suntem o companie ambitioasa care este inspirata de o misiune comuna: sa-i ajutam pe ceilalti sa se simta mai siguri si mai confortabil prin intermediul tehnologiilor pe care le implementam. Am crescut si ne-am dezvoltat in ultimii 15 ani transferand din cunostiintele noastre catre oameni care impartasesc valorile noastre.

Ce iti oferim:

  • O industrie captivanta, in continua evolutie;
  • Potential mare de dezvoltare;
  • Cei mai buni colegi si un job care nu devine niciodata o rutina;
  • Mediu de lucru cu o echipa tanara, simpatica si, nu in ultimul rand, responsabila;
  • Tichete de masa;
  • Abonament medical.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 17 Mai 2024