Bucatari/ajutori bucatar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3600 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Bucatarie moderna de delivery, impartita pe statii de lucru, cauta colegi care sa serveaza rapid comenzi si produse, folosind utilajele de ultima generatie din dotare. Experienta precedenta, mai ales in hoteluri si servire rapida constituie un avantaj. Cautam preponderent colegi pentru statia de burgeri.

Calitatile candidatului
- atitudine proactiva
- capacitate dе organizare si ordonare
- respectare retetare si sarcini trasate
- bune abilitati dе comunicare cu ceilalti colegi dе munca

Descrierea jobului

Program de lucru este 5/7 zile, de luni pana vineri sau de marti pana sambata.

Responsabilitati:
- respectarea retetarului si a normelor de igiena
- respectarea programului de lucru
- respectarea standardelor calitatii
- gatire preparate (burgeri, sandwich-uri, fries, loaded fries etc.)
- comunicarea cu bucatarul sef si colegii

Beneficii:
- decont transport 50% in afara localitatii
- posibilitatea de avansare
- diverse bonusuri; ore suplimentare si sarbatori remunerate
- masa, cafea, discounturi firme grup
- cresterea intr-o firma in dezvoltare

Cloud Kitchen este un concept nou pe piata din Romania. Suntem o bucatarie ultra-moderna, cu mai multe statii de lucru impartite fiecare pe specificul ei, si ne propunem sa livram rapid mancare sustenabila prin platformele de delivery. Dorim ca in scurt timp sa devenim sinonimi cu termenul de reliability, printr-o calitate constanta a preparatelor si o prezentare de takeaway care pune clientul pe primul loc.

Publicat 22 mai 2022 Expiră 21 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos