Gratis

Bucatar

Gcl Madona Travel S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta anterioara in bucatarie traditional pescareasca si internationala relevanta.
Diploma de calificare
Dorinta colaborarii pe termen lung.

Descrierea jobului

Candidatul ideal pentru firma noastra trebuie sa fie comunicativ, sa aiba incredere in sine, sa aiba orientare spre rezolvarea problemelor si sa fie adeptul lucrului in echipa.
Ca bucatar la noi in firma beneficiezi de un salariu motivant, spatiu perfect pentru desfasurarea activitatii si o echipa cu experienta gata sa te ajute oricand.
Iar ca un plus, in spatele echipei se afla niste persoane cu bun simt care vor sa primeasca un nou membru in ,,familia'' lor.

Responsabilitatile postului:
Pregatirea, prepararea si portionarea preparatelor specifice locului de munca;
Respectarea ierarhiilor din cadrul societatii;
Respectarea costului de productie stabilit impreuna cu superiorii;
Implicare in elaborarea si improspatarea meniului periodic;
Să coordonezi activitatea ajutorului de bucătar;
Să te asiguri că toate ingredientele sunt păstrate și gătite la temperatura potrivită;
Să te asiguri că toate echipamentele funcționează cum trebuie, cuțitele sunt ascuțite, cantitățile de ingrediente sunt suficiente, etc;
Să urmărești etapele de preparare a mâncărurilor;
Să folosești cantitățile potrivite pentru condimentarea și prepararea alimentelor.

SC GCL MADONA TRAVEL SRL are ca domeniu principal de activitate restaurante.
Avem o gama larga de produse ca materie prima, pe care o procuram prin furnizorii nostri de alimente destinate restaurantelor.
Oferim conditii de lucru placut, pachet salarial atractiv,contract de munca si putem oferi cazare pentru persoanele interesate care au domiciului in afara localitatii .
Ne marim echipa deoarece deschidem un nou punct de lucru si dorim sa angajam colegi noi pentru pozitia de Bucatar/Sef Bucatar.
Va multumim si va asteptam sa faceti parte din echipa noastra de profesionisti!
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024