Gratis

Bucatar

Malex Thor

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in gatitul preparatelor calde intr-un mediu de restaurant sau bucatarie comerciala.
  • Cunoasterea tehnicilor de gatit si a retetelor specifice pentru preparatele calde (bucatarie romaneasca si turceasca).
  • Orientare catre calitate si atentie la detalii.
  • Abilitatea de a lucra in echipa.
  • Cunoasterea limbii turce constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Pregatirea preparatelor calde conform retetelor si standardelor stabilite de restaurant.
  • Gestionarea si organizarea eficienta a procesului de gatit, asigurandu-se ca toate mancarurile sunt pregatite la timp si in conformitate cu standardele de calitate.
  • Mentinerea curateniei si igienei in bucatarie, respectand normele si regulamentele sanitare..
  • Asigurarea unui serviciu rapid si eficient fara a compromite calitatea preparatelor.
  • Mentinerea unui standard ridicat de igiena.
  • Respectarea stricta a normelor de siguranta alimentara si a procedurilor de lucru.

Travel Centres of Europe (detinuta de Malex Thor SRL) este un complex format din: o zona de parcare sigura si securizata pentru camioane, servicii pentru soferi (toalete, dusuri, spalatorie si uscatoare), doua benzinarii (atat autoturisme cat si vehicule comerciale, pompe rapide carburant, adblue, restaurant si un minimarket), service rapid pentru camioane, spalatorie camioane, precum si facilitati hoteliere.
Obiectivul nostru principal este construirea unei zone sigure pentru soferii de camioane si contributia la dezvoltarea unei retele dense de SSTPA-uri situate de-a lungul coridoarelor europene de transport de marfa. Suntem membri ESPORG si ne dorim sa indeplinim EU Parking Standard- Platinum.
Suntem un proiect finantat de CINEA si ne propunem sa contribuim la imbunatatirea conditiilor generale de lucru pentru soferii de vehicule mari, deoarece consideram ca au nevoie si merita conditii de odihna mai bune si mai sigure.
Ne aflam in apropiere de autostrada A1, la 450 m de iesirea din Seceani A1, si la 1100 m de iesirea Ortisoara, fiind astfel accesibili de pe ambele parti ale autostrazii A1
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024