BUCATAR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii;
- diploma de calificare in domeniu;
- experienta de minim 6 luni pe un post similar;
- pasiune pentru domeniul culinar;
- riguros, ordonat, disciplinat, amabil;
- limba engleza nivel conversational;

Descrierea jobului

- pregatirea mancarurilor din retetarul unitatii hoteliere in conformitate cu standardele in vigoare;
- sortarea, curatarea, spalarea alimentelor;
- montarea preparatelor pe obiectele adecvate servirii si realizarea elementelor estetice ale preparatelor;
- debarasarea si asigurarea curateniei in bucataria unitatii hoteliere;
- respectarea normelor de igiena si securitate a muncii.
- program 06:00-15:00 sau 2 zile lucrate cu 2 zile libere;

Teleferic Grand Hotel, cea mai noua unitate hoteliera din Poiana Brasov s-a deschis in toamna anului 2015: 127 de camere si apartamente cu cele mai moderne facilitati, 2 restaurante pregatite cu meniuri culinare savuroase, 4 sali de conferinta, o sala Ballroom, baruri de zi si de noapte, loc de joaca pentru copii, spa & beauty center, sauna si piscina.

Ne dorim o echipa pasionata si determinata, cu care sa "scriem" noua istorie a Hotelului Teleferic readus in lumina reflectoarelor!

Urmariti pagina noastra de eJobs pentru a fi la curent cu ultimele informatii cu privire la locurile de munca disponibile in cadrul Teleferic Grand Hotel.

Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos