Gratis

Bucatar si ajutor bucatar pentru restaurant a la carte

Choco Online
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam 𝗯𝘂𝗰𝗮𝘁𝗮𝗿 𝗰𝘂 𝗼 𝗲𝘅𝗽𝗲𝗿𝗶𝗲𝗻𝘁𝗮 minima de 5 ani in restaurante a' la carte.
Meniul este cu preparate clasice si cateva specialitati frantuzesti.
Program: 2 zile cu 2 libere
Salariu: 5400 lei net + 600 lei tichete de masa.
Locatie: Zona Dorobanti

Angajam ajutor de bucatar cu minim 2 ani experienta in restaurante a' la carte.
Program: 4 zile cu 3 libere
Salariu: 4000 - 4500 lei net
Locatie: Zona Ateneu
Responsabilitati principale: curtat legume, pus la fiert / copt / prajit, transat carne, curatat fructe de mare / peste.

Descrierea jobului

Beneficii:
- tichete de masa
- cadou de ziua ta
- reducere la produsele de cofetarie si patiserie

Clientii nostri descopera armonia de gusturi din preparatele restaurantului Chocolat, servite in atmosfera primitoare a celei mai frumoase zone din centrul orasului Bucuresti, langa Ateneul Roman. Oferim pentru fiecare moment al zilei o poveste si o experienta unica, in asa fel incat fiecare invitat sa isi doreasca sa revina cu placere. Meniul restaurant imbina bucataria internationala cu cea traditional frantuzeasca si cuprinde o paleta de retete atent alese si lucrate cu emotie, cultura si iubire pentru mancare. Designul unic al universului Chocolat si terasa de poveste, completeaza experienta culinara de neuitat.

Colegii nostri duc mai departe o poveste povestita prima data acum 15 ani din culoare, gust si simturi.

Publicat 17 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 16 Apr. 2024