Gratis

Bucatar Sef

City Grill Group

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară de minim 5 ani in bucatarie, si minim 2 ani in coordonarea unei echipe
  • Capacitate de organizare, stabilire de prioritati, delegare de sarcini de lucru

Descrierea jobului

  • Plasarea comenzilor de materie prima
  • Identificarea solutiilor in cazul situatiilor neprevazute
  • Respectarea standardelor de calitate, igiena si siguranta alimentara
  • Creativitate și pasiune pentru inovație în gastronomie in vederea dezvoltarii de noi rețete și prezentări

City Grill Group este cel mai mare lanț de restaurante din România. Cu 18 locații deschise în București, restaurante și cafenele, asigurăm zi de zi o experiență de neuitat oaspeților care ne calcă pragurile, prin preparate delicioase și servicii de cea mai înaltă calitate. Dacă tot e sa muncesti, munceste alături de cei mai buni!

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024