Publicat 05 Ian 2017 | Reactualizat 02 Feb 2017 | Expiră 06 Feb 2017

Bucatar sef / sef tura / tigai-cald

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam : Bucatari sef tura, Bucatar sef, Bucatar tigai/cald, Pizzari
Pentru restaurant in Bucuresti

Comunicare – Sociabilitate ,abilitatea de ase exprima usor, capacitate de relationare, de prezentare si convingere. Limbaj elevat, ton placut.
Responsabilitate – Respectarea indicatiilor, a deciziilor, a procedurilor si prevederilor, seriozitate si punctualitate.
Spirit de echipa – Capacitate de integrare in mediile de lucru,empatie si cooperare.
Motivatie – Proactivitate si capacitatea de a depasi obstacolele, atitudine pozitiva(zambitor).
Organizare – Capacitatea de a gandi logic si de a prioritiza activitatile proprii
Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional (basic)
Aspect plăcut (îngrijit).
Diploma de bacalaureat obligatorie .

Se considera avantaj daca intruniti si urmatoarele cerinte: Scoala/Curs de bucatari,

Competențe tehnice:
- Dexteritate
- Simt estetic
- Abilitati de instruire personal.

Descrierea jobului

1. Sefii de tura - 5 POSTURI ,
Experiență de lucru: 2-3 ani pe post de bucatar tigai /cald in restaurant cu capacitate intre 150 -200 de locuri,
Oferta noastra este de 3000-3500 lei net, la care se adauga:
- plata chiriei
- masa de pranz
- abonament medical la Regina Maria- bonus de performanta lunar 50% din salariu.

2. Bucatar Sef - 1 POST
Competentele personale sunt identice, cu specificatia ca la experienta de lucru: 2-3 ani pe post de bucatar tigai/cald si 1 an experienta pe postul de bucatar sef tura (pozitie de conducere) intr-un restanurant cu acceasi capacitate.
Oferta este 4500-5000 lei net, la care se adauga:
- plata chiriei - masa de pranz
- abonament medical la Regina Maria
- bonus de performanta lunar 50% din salariu.

3. Bucatar Tigai Cald – 5 POSTURI
Aceleasi competente personale, experienta de 1 an pe aceeasi pozitie, oferta este de 2000-2300 de lei,
- plata chiriei,
- masa de pranz,

4. Pizzar- 2 POSTURI aceleasi competente personale, experienta 1 an pe aceeasi pozitie , oferta este de 2000-2500 de lei,

CV-urile se pot trimite pe adresa de mail office@hummark.ro, pentru alte informatii, ne puteti suna la numarul de telefon 0756-025.706 si 0741-576.511

Hummark este un Brand de recrutare din Cluj si ofera sprijin profesional partenerilor in procesul de recrutare si selectie.
In bucataria oricarui restaurant personalul este esential, iar cei din doemniu cunosc acest aspect important. Restaurantul este locat in Bucuresti are un design relaxat, cu trimitere spre localurile londoneze, se prezinta ca un restaurant italian al anilor 1960 invadat de elementele unei bucatarii industriale.

Expirat
Bucatar sef / sef tura / tigai-cald  -  Hummark

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles