Gratis

Bucatar Sef, Bucatar, Ajutor de bucatar

Mava Apartamente Admin S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de bucatar sef este organizat, punctual, un bun coechipier, creativ si iubitor al gastronomiei.
Cautam colegi pentru echipa de suport bucatarie care sa isi doreasca sa invete sau sa isi imbunatateasca cunostintele si sa exceleze alaturi de noi.

Descrierea jobului

Cerintele posturilor
Bucatarul sef : gestionarea comenzilor catre furnizori, gestionarea stocurilor de materii prime, gestionarea costurilor, selectie furnizori, gatire, plating, inventariere, coordonarea activitatilor din bucatarie.
Bucatar: gestionarea comenzilor de preparate transmise catre bucatarie, pregatire preparate, gatire, plating pentru preparatele din meniul restaurantului.
Ajutor bucatar: pregatire materii prime pentru preparate, pastrarea si efectuarea curateniei la locul de munca, sarcini trasate de bucatarul sef.

Restaurantul nostru, punctul ideal de plecare pentru o zi activa pe litoral sau refugiul perfect dupa o zi plina de excursii, isi asteapta oaspetii asteapta fie la un mic dejun satios si sanatos, un pranz nutritional sau la o cina delicioasa.
Am devenit in scurt timp de la deschidere preferatul constantenilor dar si al celor care viziteaza orasul Constanta.
Avem cateva elemente care ne definesc: Atmosfera, stil, calitatea ingredientelor, gust desavarsit si pasiunea pentru ceea ce facem!
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024