Gratis

BUCATAR SAU AJUTOR DE BUCATAR

BEANS & DOTS
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi noi in echipa Beans&Dots Primaverii (in incinta MARe - Muzeul de Arta Recenta).

Este important sa impartasesti valorile noastre, precum si pasiunea pentru bucatarie. Sa fii curios si determinat sa inveti si sa cresti intr-un mediu dinamic. Sa fii responsabil, organizat, cu spirit de echipa si sa tratezi cu respect oaspetii nostri, precum si colegii de lucru.

Trimite-ne CV-ul tau pe hello@beansanddots.ro sau poti aplica direct pe site-ul nostru.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI BUCATAR / AJUTOR BUCATAR:
Sa puna accent si sa realizeze preparate de foarte buna calitate, conform retetarului.
Sa cunoasca si sa aplice normele de igiena in domeniul alimentar.
Sa fie creativ si dornic sa invete lucruri noi.
Sa respecte organizarea si normele impuse de regulamentul interior​.
Sa mentina o buna comunicare cu colegii de echipa.
Sa respecte programul de lucru si sa fie punctual.

BENEFICII:
Oportunitatea de a lucra intr-o locatie inedita - MARe Muzeu.
Oferim, pe langa salariu, tips si ​bonuri de masa.
​Oportunitati de cariera.
Asigurare privata de sanitate.
Program de lucru flexibil.
Discount-uri la cafea si la celelalte produse comercializate, in toate locatiile Beans&Dots.

Beans&Dots s-a infiintat in 2016 din pasiune pentru cafeaua de specialitate & more. Suntem o comunitate de iubitori de cafea care isi impartasesc valorile si pasiunea pentru cafea buna, design, arta & good vibes. Lucram in exclusivitate cu una dintre cele mai bune prajitorii din Europa - The Barn Berlin.

In 2021 am deschis locatia Beans&Dots Primaverii, in incinta MARe - Muzeul de Arta Recenta, unde am dezvoltat si partea de bucatarie. Suntem o echipa relaxata, insa atenta la detalii si la modul in care tratam fiecare oaspete care paseste in universul nostru.

Abia asteptam sa te cunoastem!

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024