Publicat 26 Ian 2019 | Reactualizat 18 Feb 2019 | Expiră 25 Feb 2019

Bucatar sau Ajutor Bucatar ! Job cool-restaurante japoneze!

1 post

Candidatul ideal

Angajam Ajutor Bucatar pentru bucataria calda si sushi bar- Pasionat de gatit!

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si plina de viata te asteptam cu drag in echipa noastra!

Nu este nevoie neaparat sa ai foarte multa experienta. Te invatam noi retetele noastre!

Cerinte:
- sa iti placa sa gatesti si sa iti si iasa :),
- sa ai o atitudine pozitiva,
- sa fii receptiv,
- sa fii energic - nu dorim sa lasam clientul sa astepte prea mult,
- sa iti placa sa iei in considerare feedbackul celor din jurul tau si sa te bucuri atunci cand sunt multumiti.

Daca iti si place mancarea si spiritul japonez este cu atat mai bine!

Suntem un lant de restaurante japoneze care se dezvolta rapid! Alatura-te echipei noastre si nu vei regreta!

Aplica acum! Un mesaj scurt sau un cv sunt suficiente!

Arigato!

Descrierea jobului

Preparare Ramen , Bento si alte preparate culinare japoneze!
Traning cu bucatari japonezi.
Sushi school pentru cei care isi doresc sa lucreze si in bucataria rece/sushi bar!
Atmosfera destinsa si numeroase beneficii!

Descrierea companiei

Grup de restaurante Japoneze care detine 7 restaurante in
Bucuresti , urmand sa se extinda in sistem de franchiza in toata tara.
Bucatarie calda ( Ramen , Bento si alte preparate traditionale japoneze) si bucatarie rece / Sushi Bar

Bucatar sau Ajutor Bucatar ! Job cool-restaurante japoneze!  -  Japanos Friends