Publicat 12 Mai 2021 | Reactualizat 11 Iun 2021 | Expiră 12 Iun 2021

Bucatar OalaCuBunatati

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Are energie, intelege si iubeste bucataria.

- are cunostinte de tehnologie culinara/ procese si tehnica de gatit

- este atent la detalii, stie ca fac diferenta

- are experienta in bucatarie profesioanala

- este entuziast si lucreaza bine in echipa

- este capabil sa lucreze sub presiune si din proprie initiativa

- cauta un loc de munca stabil si o echipa unita in care sa isi aduca aportul

Descrierea jobului

Pregateste alaturi de echipa preparate culinare din bucataria romaneasca si internationala.
Posturi deschise - 3
Te invitam sa ne cunoasteam si sa discutam detaliile, sa iti aratam locatia, conditiile si mai ales echipa.

De peste zece ani pe piata din Romania, companie in continua dezvoltare ce activeaza in domeniul catering, Oala cu Bunatati gateste special pentru clienti bunatati preparate 100% in ziua livrarii. Suntem primii care au dezvoltat conceptul de mancare la oala, suntem cei mai mari sustinatori ai meselor in familie: pentru povesti, pentru timp impreuna cu cei dragi, pentru bunatati gatite ca acasa.
Te asteptam in echipa noastra!

Expirat
Bucatar OalaCuBunatati  -  Food Republic S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles