Gratis

Bucatar Kasho

KRONWELL GRUP
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta relevanta in domeniul culinar;
  • Cunostinte solide despre tehnici de gatit si utilizarea echipamentelor de bucatarie;
  • Abilitati excelente de organizare si gestionare a timpului;
  • Atentie la detalii si orientare catre calitate;
  • Capacitatea de a lucra eficient in echipa;

Descrierea jobului

  • Pregatirea si gatirea mancarurilor conform retetelor stabilite, cu accent pe prepararea produselor din carne, a pastelor si a risotto-ului;
  • Participa activ in prepararea produselor solicitate de Oaspeti;
  • Asigurarea respectarii standardelor de igiena si siguranta alimentara;
  • Asigurarea calitatii si prezentarii estetice a preparatelor;
  • Isi aduce aportul la dezvoltarea de meniuri creative si inovative;
  • Aprovizionarea si gestionarea stocului de ingrediente;
  • Colaborarea cu echipa de bucatari pentru a asigura un flux de lucru eficient;
Beneficiile de a lucra ca Bucatar includ posibilitatea de a-ti dezvolta abilitatile culinare, de a lucra cu ingrediente proaspete si de calitate superioara, precum si sansa de a contribui la crearea unor experiente gastronomice de neuitat pentru clienti.

Grupul Kronwell este furnizor national de elita in industria ospitalitatii, certificat de cei peste 20 de ani de experienta. Atentia ne este centrata pe oaspetele acomodat cu performanta, alert si exigent, care integreaza exclusivul in stilul obisnuit de viata. Cautam intotdeauna sa maximizam potentialul si calitatea vietii, sa crestem curajos si sa creem experiente care ne definesc.

Pe langa Kronwell, toate celelalte branduri ale noastre: Qosmo, Bellman, Belaqva, Kasho, Dash, News, Galleria, Papazaur, Prallini, Upfood, sunt recunoscute pentru inspiratia si motivarea data atat oaspetilor cat si membrilor echipelor, spre un standard frumos de viata.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 27 Febr. 2024 Expiră 28 Mart. 2024