Gratis

BUCATAR BUCATARIE RAPIDA

Cookout S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

- seriozitate si responsabilitate.
- respectarea normelor de igiena si siguranta alimentara.
- capacitate de munca in echipa.

Descrierea jobului

- pregatirea si preparea produselor
- respectarea procedurilor companiei pentru o buna desfasurare a activitatii zilnice
- abilitati de comunicare si munca in echipa
- locatii in Vivo si central pe Eroilor

Meatballs este un nou concept de restaurant si take away cu bucatarie contemporana si servire rapida, deschis in premiera in România, care da o intorsatura unica preparatelor copilariei tale aducand unicitate in creearea diferitelor tipuri de chiftelute prin imbinarea mai multor gusturi internationale. Clientii pot alege dintr-o bogata varietate de preparate, gatite din diferite tipuri de carne si legume, putand astfel sa isi creeze propria combinatie dupa gusturi si preferinte.
Suntem la inceput de drum in Romania, avem obiective mari si lucram la crearea unui colectiv de oameni seriosi si entuziasti. Fii printre primii din echipa noastra!
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024