Gratis

Bucatar / Ajutor Bucatar

MIADAR RESIDENCE S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

SC MIADAR RESIDENCE SRL deschide in Bacau o unitate noua de cazare prevazuta cu Restaurant si Terasă (foisoare).Suntem in cautarea a 1 BUCĂTAR ȘEF si 1 AJUTOR BUCĂTAR
Locatie: Str. Calea Moldovei Nr 157 bis
Punct de lucru: fosta Pensiune Moldavia

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Pregatesti si gatesti preparate culinare delicioase, respectand retetele si standardele noastre de calitate;
  • Asiguri curatenia si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄igiena in bucatarie, respectand normele de siguranta alimentara;
  • Gestionezi stocul de produse alimentare si efectuezi comenzi pentru a asigura disponibilitatea acestora;
  • Respecti regulile de lucru si procedurile interne ale companiei.

Ce oferim:
  • Mediu de lucru placut si respectuos;
  • Oferim un pachet salarial atractiv în funcție de experiență și un contract pe o perioadă nedeterminată.
  • interval venit net Bucatar (5200 - 5800 lei)
  • interval venit net ajutor Bucatar (3800 - 4000 lei)

Persoanele interesate pot suna la nr. de telefon 0770 411 211

Daca esti pregatit sa iti pui in valoare talentul culinar si sa faci parte dintr-o echipa de succes, te invitam sa aplici pentru pozitia de Bucatar / Ajutor bucatar. Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 28 Mai 2024