Gratis

Brutar

S.C. Remarkt Magazine S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Hai sa ne cunoastem daca:
  • Studii de calificare;
  • Abilitati de comunicare si spirit de lucru in echipa;
  • Indemanare si perceptie estetica;
  • Perseverenta si determinare in atingerea scopurilor propuse;
  • Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor;

Descrierea jobului

  • Asigurarea necesarului de produse din cadrul raionului;
  • Framanta, modeleaza, coace, prepara, umple si orneaza produse in conformitate cu retetele ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de preparare;
  • Se asigura ca articolele prezentate pe raion sunt suficiente si intr-o stare de prezentare corespunzatoare;
  • Raspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora;
  • Efectuarea activitatilor specifice de raion, precum si mentinerea raionului in cele mai bune conditii de prezentare;
  • Punerea in aplicare si respectarea procedurilor curente de lucru;
  • Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare;
  • Pastrarea in bune conditii a ustensilelor si aparaturii;
  • Respectarea normelor de igiena si securitate a muncii;

Ce iti oferim noi?
  • Un mediu de lucru placut;
  • Oportunitati de dezvoltare si promovare;
  • Tichete de masa;
  • Beneficii materiale conform politicilor interne;
  • Pachet salarial motivant.

  • REMARKT Magazine is present in the western part of Romania through two traditional hypermarkets in Oradea and Arad and starting with 2018 the company entered in an expansion program opening a network of mini-markets with a totally new and different format. Our development plans are constantly very ambitious, therefore we pride ourselves with 540 extremely competent and outstandingly professional employees that work with dedication to ensure that we achieve our business goals.

Our Head Quarter is based in Bucharest as a professional hub which nurtures all the knowledge and support that the operational network might need in order ensure constant development of the company and to achieve extremely high performance objectives.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024