Gratis

Broker Imobiliar

EREZIDENTIAL VIBE SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

"Experienta. Profesionalism. Rezultate" Broker Imobiliar:
Ne dorim un Broker Imobiliar pasionat și motivat să se alăture echipei noastre. Dacă sunteți o persoană orientată spre rezultate, cu abilități excelente de comunicare și negociere, atunci sunteți candidatul potrivit pentru această poziție.

Descrierea jobului

Ce veți face:
Identificați și dezvoltați oportunități de afaceri în piața imobiliară;
Gestionați portofoliul de clienți și dezvoltați relații de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄lungă durată cu aceștia;
Organizați vizionări și negociați contracte de vânzare-cumpărare sau închiriere;
Asigurați respectarea procedurilor legale și a standardelor etice în tranzacțiile imobiliare;
Lucrați în echipă cu colegii și colaboratorii pentru a atinge obiectivele comune.

Ce ne dorim de la dumneavoastră:
Experiență în vânzări și/sau în domeniul imobiliar;
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Cunoștințe solide despre piața imobiliară și procedurile legale în tranzacțiile imobiliare;
Pasiune pentru domeniul imobiliar și dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional;
Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple proiecte simultan;
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbare;

Ce vă oferim:
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a vă dezvolta cariera într-unul dintre cele mai competitive domenii;
Acces la o bază de date extinsă de proprietăți și clienți;
Training și suport continuu pentru a vă ajuta să vă atingeți obiectivele profesionale;
Comisioane motivante în funcție de performanță;
Oportunitatea de a lucra cu o echipă de profesioniști talentați și pasionați de domeniul imobiliar.

Erezidential este o agentie imobiliara care ofera servicii imobiliare complete. Ne mandrim cu faptul ca intotdeauna ne concentram pe nevoile si dorintele clientilor nostri si oferim rezultate exceptionale.

Daca sunteti in cautarea unei agentii imobiliare care sa va ofere servicii personalizate si rezultate exceptionale, nu ezitati sa ne contactati. Suntem aici pentru a va ajuta sa gasiti cea mai buna solutie imobiliara pentru dumneavoastra.

Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024