Gratis

Broker Imobiliar

REX Imobiliare
4 poziții

Candidatul Ideal

Abilități excelente de comunicare și negociere
Atitudine proactivă și orientată spre rezultate
Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a platformelor online
Experiența în vânzări sau în domeniul imobiliar constituie un avantaj, dar nu este obligatorie

Descrierea jobului

Identificarea și atragerea clienților potențiali
Prezentarea și promovarea ofertelor imobiliare
Consilierea clienților pe parcursul întregului proces de achiziție/vânzare
Gestionarea și ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄actualizarea bazei de date cu proprietăți și clienți

Beneficii:
Oportunitatea de a genera venituri generoase: Structura noastră de comisionare și portofoliul variat de proprietăți îți permit să câștigi pe măsura eforturilor și abilităților tale.
Birou modern și echipat: Asigurăm un spațiu de lucru profesional și confortabil, dotat cu toate facilitățile necesare pentru a-ți desfășura activitatea în cele mai bune condiții.
Asistență constantă: Vei beneficia de suport continuu din partea echipei noastre administrative și de marketing, astfel încât să te poți concentra pe ceea ce contează cu adevărat - vânzările.
Training de calitate: Investim în dezvoltarea ta profesională prin programe de training, atât pentru începători, cât și pentru agenții cu experiență, pentru a te ajuta să îți atingi obiectivele și să te perfecționezi continuu.

Rex Imobiliare este în căutare de agenți imobiliari ambițioși și dedicați, atât cu experiență, cât și fără, pentru a se alătura echipei noastre dinamice și profesioniste. Dacă ești pasionat de vânzări și vrei să îți dezvolți o carieră de succes în domeniul imobiliar, te așteptăm să aplici!
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024