Gratis

Broker Imobiliar

Estate Pht Imob S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

- Abilități de comunicare si relaționare cu clienții
- Dorința de a evolua și a se dezvolta constant
- Implicare și dedicare în activitatea pe care o va desfășura
- Etică, onestitate, integritate

Descrierea jobului

-prospectarea continua a pietei imobiliare in scopul cunoasterii imobilelor propuse de catre proprietari spre tranzactionare, precum si a cererii de servicii din partea clientilor (proprietari, cumparatori, chiriasi, investitori etc.)
-dezvoltarea portofoliului de clienti
-contactarea proprietarilor si vizionarea proprietatilor oferite spre tranzactionare (vanzare/inchiriere), in vederea obtinerii de relatii suplimentare despre imobilele ofertate
-completarea fisei imobilului pentru fiecare imobil ofertat
-consilierea profesionista a clientilor solicitanti, in privinta proprietatilor prezentate, precum si in negocierea si derularea tranzactiei imobiliare
-negocierea si incheierea tranzactiilor
-gestionarea procedurilor post-tranzactie

Pht Imob isi mareste echipa si se afla in cautare de Brokeri Imobiliari pentru biroul din Floresti.
Suntem o echipa tanara, plina de energie si entuziasm.
Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de oameni de succes si vrei sa generezi venituri nelimitate, atunci acest anunt este pentru tine.
Daca rezonezi cu cele mentionate mai sus, te rugam sa ne trimiti CV-ul.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024