Gratis

BROKER IMOBILIAR

PRIME ESTATE CAPITAL INVEST S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?
- Experiență anterioară în vanzari si/sau domeniul imobiliar este considerată un atuu, dar nu este obligatorie
- Să fii flexibil și să te adaptezi ușor la schimbări
- Abilități excelente de comunicare și negociere
- Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic
- Să fii pasionat de domeniul imobiliar, să ai dorință de a evolua pe plan profesional
- Cunoștințe despre piața imobiliară locală, cât și a procedurilor de tranzacționare a imobilelor
- Fluență în limba romana și optional engleză

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile tale ca broker imobiliar ?
- Identificarea și evaluarea oportunităților de vânzare și închiriere a proprietăților
- Crearea și menținerea relațiilor cu clienții și colaboratorii din industrie
- Consultarea clienților privind piața imobiliară, prețurile și condițiile pieței
- Coordonarea proceselor de tranzacționare și asistență în încheierea contractelor
- Promovarea activă a listelor de proprietăți prin diverse canale

Care vor fi beneficiile tale?
- Pachet salarial competitiv și comisioan progresiv
- Program flexibil
- Acces la baza noastra de date de proprietati si la o retea extinsă de clienti
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
- Mediu de lucru dinamic
- Logistica necesara , acces la tehnologii de ultimă generație în domeniul imobiliar
- Sprijin permanent din partea echipei, promovam comunicarea, colaborarea

Suntem o agenție imobiliară nouă pe piața din Romania, specializați în oferirea de servicii imobiliare de înaltă calitate, cu o echipă dedicată și pasionată de domeniul imobiliar.
In acest moment suntem în proces de formare unei echipe de oameni pasionați de domeniul imobiliar, dedicați, adevărați profesioniști dornici de performanță, împreună cu care să punem bazele agenției din centrul Bucureștiului- zona Unirii.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024