Gratis

BROKER IMOBILIAR @ KINGimobiliare.ro

Kingimob S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

VIDEO->> https://www.youtube.com/watch?v=7yr0D9TgXuo
// KING IMOBILIARE - Servicii profesionale in timp util !

Formare profesionala AGENT IMOBILIAR.Cautam colegi noi cu sau fara experienta.
TRAINING GRATUIT.Inca din primul minut vei face fix ce face oricare alt agent dar un mentor o sa iti fie aproape.
Avem colegi ce au incasat inca din prima saptamana.

Asiguram castiguri din prima luna.
Este o colaborare pe baza de comisionare, fara salariu de baza.

In medie un agent KING IMOBILIARE ce munceste 46,5 ore pe saptamana face 550 Euro in prima luna si aprox 900 Euro dupa 3 luni. Creste exponential odata cu experienta si dedicarea.

Descrierea jobului

// Ce calitati trebuie sa ai ?

- seriozitate, perseverenta, punctualitate.
- vointa, atentie, inteligenta emotionala
- minim BACALAUREAT.
- responsabilitate, eficienta, origanizare.
- orientare catre rezultate, pozitivitate, abilitati de comunicare.
- tinuta si aspect office (business) profesional si ingrijit.
- cunostinte minime pc

Video prezentare KING IMOBILIARE. : https://youtu.be/6be3j1--VMQ

Avem acoperire nationala , suntem 90+ colaboratori
Suntem nr1 in Bucuresti : https://www.imobiliare.ro/agentii/bucuresti
Avem cele mai multe recenzii, Google search : KING IMOBILIARE reviews

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024