Gratis

Broker de credite (franciza)

Imobiliare.ro Finance

Candidatul Ideal

  • Înțelege avantajele unui parteneriat solid pentru succesul unei activități independente
  • Identifică oportunități și le susține prin implicare și disponibilitate
  • Este motivat să găsească cele mai bune soluții pentru clienții săi
  • Dorește să ofere informații financiar - bancare folosindu-se de argumente obiective
  • Îi place să discute despre produse financiare și să le explice chiar și persoanelor fără cunoștințe în domeniu
  • Are o etică de lucru care susține interesele clientului
  • Menține legătura cu clienții pe tot parcursul colaborării
  • Dorința continuă de dezvoltare și evoluție
  • Experiență anterioară în domeniul financiar – bancar reprezintă un plus
  • Experiență anterioară ca broker de credite - reprezintă un plus.

Descrierea jobului

Vino să faci performanță alături de Imobiliare.ro Finance, cea mai dinamică echipă de brokeri de credite din România.

De ce să ni te alături?
  • Parteneriate stabile și cel mai vast portofoliu de bănci colaboratoare din România
  • Comisioane competitive și bonusuri de calitate și volum
  • Sprijin constant de la o echipă de suport dedicată succesului tău
  • Vizibilitate și promovare prin asociere cu un brand recunoscut
  • Ai acces la clienți precalificați prin rețeaua Imobiliare.ro - site-ul de imobiliare din România cu cea mai mare încredere în rândul utilizatorilor
  • Program flexibil și libertatea de a te organiza conform propriului ritm

Imobiliare.ro Finance este brokerul de credite din grupul Imobiliare.ro - site-ul de imobiliare din România cu cea mai mare încredere în rândul utilizatorilor. Împreună oferim continuitate experienței de achiziție a unei proprietăți, facilitând gratuit obținerea creditului potrivit.

Cu peste 10 ani de experiență în identificarea celor mai avantajoase soluții de finanțare, experții noștri te pot îndruma către cele mai bune opțiuni de creditare ipotecară, credite de nevoi personale și refinanțare. Serviciile noastre sunt gratuite conform OUG 52/2016.

Publicat 22 Ian. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024