Gratis

BROKER DE ASIGURARI

ASISTENT IN BROKERAJ - GHERASIM G. GHEORGHIȚĂ-MARIUS
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Studii - absolvent de liceu
  • Persoană serioasă, ambițioasă, perseverentă, sociabilă
  • Persoana cu experiență în asigurări constituie un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Ne mărim echipa și căutam oameni serioși, orientați către câștig, cu bune abilități de comunicare.
  • Fie că ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁îți dorești această activitate pe lângă jobul actual, fie că prin natura jobului actual ai contact cu multe persoane care au nevoie de asigurări, fie că vrei o schimbare de carieră sau pur și simplu ai aflat cât de mult poți câștiga ca broker, te așteptăm în echipa noastră.
De ce să ne alegi pe noi?
  • Îți oferim suport din prima zi în a obține calificările necesare activității de broker;
  • Posibilitatea dezvoltării unei afaceri proprii cu aport financiar minim;
  • Suntem alături de tine pe tot parcursul carierei, atât în procesul de vânzare cât și în procesul de recrutare și creare echipă;
  • Lucrăm cu toate firmele de asigurări și oferta noastră este competitivă în raport cu piața;
  • Nu ești obligat să faci ceea ce nu dorești. Ești propriul șef și alegi ceea ce ți se potrivește dintr-o gamă largă de servicii pe care le oferim;
  • Poți alege să faci asta full time sau part time ca activitate secundară jobului tău;
  • Beneficii financiare (comisioane, extracomisioane, bonusuri, premii, rentă);
  • Compania organizează constant cursuri interne de specializare, de la începători până la avansați;
  • Posibilitate de lucru din orice localitate din țară, on-line.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Destine Broker de Asigurare - Reasigurare este unul dintre cei mai mari brokeri pe piața asigurărilor din România. Intermediem orice tip de asigurare, atât pentru persoane fizice cât și pentru persoane juridice.
Suntem singura societate de pe piață care pe lângă activitatea principală de intermediere produse de asigurare are în portofoliu și alte activități:
  • credite bancare și nebancare, leasinguri
  • agenție de turism - pachete turistice interne și externe, bilete de avion
  • agenție imobiliară - închirieri, vânzări imobile.
Destine Broker de Asigurare - Reasigurare face parte din grupul Destine Holding și este una dintre cele mai puternice companii de brokeraj din România cu o poziție de top în clasamentul pieței de profil.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024