Gratis

Brand Specialist

TRADE ACTIVATION GROUP SRL
84 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Brand Specialist entuziast care sa reprezinte imaginea companiei în fața consumatorilor .

Ce ne dorim de la un Brand Specialist:
  • Disponibilitate 5 zile pe saptamana;
  • Aspect fizic placut;
  • Bune abilitati oratorice si orientare catre client;
  • Carisma, vibe pozitiv si orientat spre dezvoltare;
  • Seriozitate si punctualitate;
  • Experienta in domeniu Tobacco reprezinta un avantaj.

Valorile noastre:

Noi punem mare pret pe valorile noastre fundamentale si ne-ar bucura sa stim ca impartasesti aceleasi principii:
  • Colaborare - Cautam oameni carora le place comunicarea deschisa, care formeaza relatii frumoase in cadrul echipei noastre.
  • Etica profesionala - Cautam candidati care sa respecte standardele etice și sa acționeze in mod corect și onest in toate interactiunile profesionale.
  • Rezultate durabile - Ne dorim oameni care inteleg ca rezultatele vin direct proportional cu eforturile si pe care ne putem baza pe termen lung.

Descrierea jobului

Rolul unui Brand Specialist este unul foarte important , el trebuie să aplice cu succes strategii de promovare în cadrul unui public ţintă. Ca Brand Specialist trebuie sa ai puterea de a influența opiniile oamenilor și deciziile de cumpărare ale acestora prin talentul deosebit in comunicare si relationare.

Ce trebuie sa faci:
  • Sa spui poveștile brandurilor și sa evidențiezi calitățile produsului.
  • Sa fii imaginea brandului in interactiunea cu consumatorii, oferind consultanta specializata si ajutand la educarea acestora prin experienta de testare;
  • Sa finalizezi interactiunea cu consumatorul prin indrumarea acestora spre achizitie;

Vrei sa faci parte din cea mai exclusivista echipa de Brand Specialisti Ploom din tara ?
Contactează-ne și profită de șansa de-a te alătura unei echipe frumoase si profesioniste !

Noi suntem TAG [ TRADE ACTIVATION GROUP] – una dintre cele mai fresh agenții de trade marketing de pe piață. Nu suntem corporație și nici nu ne purtăm ca una.
Suntem pasionați și agili și punem accentul pe autenticitate și entuziasm, pe prietenie și muncă în echipă, pe creștere profesională și personală. Și pe acel extra-mile.
Check us out pe www.tagpromo.agency
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024