Gratis

Brand Ambassador Tobacco (HoReCa)

FieldStar

Descrierea jobului

Daca esti sociabil/a si esti in cautarea unei schimbari, te asteptam in echipa Fieldstar! Vei activa in locuri exclusiviste si la festivaluri senzationale.

Ce vei face:

  • Vei explica fumatorilor adulti ce inseamna beneficiile reale ale incalzirii tutunului, spre deosebire de ardere, inainte ca ei sa incerce gama de produse;
  • Vei asculta activ consumatorii si vei scoate in evidenta beneficiile produsului in functie de nevoile si interesele lor subliniind pozitionarea premium a marcii, printr-o comunicare exceptionala a avantajelor produselor si inovatiei care sta la baza lor, oferindu-le placerea unei noi experiente;
  • Iti vei folosi aptitudinile de bun comunicator pentru a depasi barierele conversationale cu cei din fata ta;
  • Vei convinge consumatorii pentru a achizitiona produsele si vei face vanzarea propriu-zisa;
  • Vei propune si gestiona implementarea programelor de loialitate.

Cerinte:

  • Disponibilitate pentru un program flexibil si pentru deplasari temporare in tara la evenimente;
  • Minim studii medii absolvite;
  • Dorinta de a invata tehnici de vanzare si comunicare;
  • Experienta relevanta pe un post similar reprezinta un avantaj.

Detalii job:

  • Bonus de performanta;
  • Contractul este pe perioada nedeterminata;
  • Programul este: Miercuri-Sambata (activitate HoReCa): 18:00-01:00 + Evenimente.

Vei activa in unul dintre urmatoarele orase:

  • Bucuresti,
  • Cluj-Napoca,
  • Timisoara,
  • Iasi,
  • Brasov.

Pentru informatii suplimentare, te rog sa ma contactezi la madalina.ene@fieldstar.ro sau la 0730714684.

Cu o experiență de peste 14 ani, Fieldstar este intersecția pentru ceea ce înseamnă retail, FMCG, brand experience, consumer engagement.

Mecanismele de abordare sunt într-o dinamică zilnică, aşadar fiecare dintre noi este constant informat despre cele mai noi tendinţe din marketing şi managementul unui produs/serviciu.

Portofoliul nostru depăşeste 40 de clienţi pentru care promovăm peste 100 de branduri internaţionale şi te asigurăm că experiența cumulată în cadrul Fieldstar te va ajuta să te dezvolți spre o carieră de succes în vânzări. Activăm în locaţii premium şi participăm la cele mai exclusiviste evenimente, iar tu vei avea accesul garantat!

Jobul ideal există chiar aici! Fieldstar va fi compania în care abilitățile tale de comunicare şi persuasiune sunt modelate spre succes.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024