Gratis

Brand Ambassador - SAMSUNG ROMÂNIA - Part Time

Instore Power Provider

Descrierea jobului

SAMSUNG este lider global în tehnologie, deschizând noi posibilități pentru oamenii de pretutindeni. De peste 50 de ani, Samsung a devenit una dintre cele mai importante companii de tehnologie la nivel mondial și a devenit recunoscută ca una dintre cele mai importante mărci globale.

În Samsung vei găsi o super echipă, alături de care vei avea oportunitatea de a fi printre primii care află despre ultimele descoperiri din sfera Tehnologiei.

Te invităm să devii Brand Ambasadorul SAMSUNG ROMÂNIA, dacă:

  • Ești o persoаnă dinаmică cu inițiativă, sociabilă și îți dorești sа lucrеzi într-o companie cаrе îți oferă oportunitatea de a te dezvolta profesional, de a te autodepăși și de a performa din pasiune;

  • Ai experiență pe o poziție similară, în domenii conexe, vânzări, electro-IT- reprezintă avantaj;
  • Ai cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/avansat;
  • Ai cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office – la nivel mediu;
  • Ești pasionat de tehnologie și ai o atitudine pozitivă;
  • Ești vorbăreț, spontan, punctual și dinamic;
  • Ai bune abilități de comunicare și negociere;
  • Ești implicat, responsabil și orientat către rezultate;

Responsabilitățile rolul de Brand Ambassador în SAMSUNG ROMÂNIA:

  • Vei crea o atmosfera de lucru propice unei bune desfășurări a activității din locație, implementând materialele de comunicare în puncte strategice, asigurându-te de buna stare a mobilierelor branduite, instalând demo-uri de prezentare a produselor și asigurând cea mai bună poziționare a lor;
  • Vei asigura respectarea standardelor de brand impuse cu privire la: planograme, etichete, vizibilitate materiale de comunicare;
  • Vei comunica periodic către superiorul direct, situații referitoare la produsele promovate;
  • Vei propune soluții pentru îmbunătățirea activității;

Salarizare și beneficii:

  • Pachet salarial peste medie, format din parte fixă + prima de proiect, corelată cu performanța;
  • Decontarea abonamentului de transport in comun;
  • Asigurare medicală;
  • Birthday off – zi liberă cu ocazia zilei de naștere;
  • Traininguri de soft skills și produs;
  • Echipament de muncă (outfit și device-uri);
  • Oportunitatea de a lucra și a te dezvolta profesional în cadrul unui brand global și de a fi printre primii care află despre ultimele noutăți din sfera tehnologiei;

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Ursus, JTi, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 700 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024