Gratis

BRANCH MANAGER

SC ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA

Candidatul Ideal

- experienta in retail management de minim 3 ani
- abilitati de coordonare a unei echipe
- excelente abilităţi de comunicare si negociere
- abilitatea de a planifica si atinge obiectivele pe termen lung si scurt
- capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
- studii superioare, cursuri in domeniul vanzarilor
- permis de conducere categ. B de minim 3 ani, cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

- coordoneaza, organizeaza si verifica toate activitatile la nivel de filiala
- urmareste cresterea continua a portofoliului de clienti din zona sa de activitate
- este responsabil de realizarea obiectivelor stabilite de companie
- negociaza conditiile de vanzare pentru produsele pe care le distribuie
- urmareste implementarea promotiilor
- verifica registrul de casa, cecurile si biletele la ordin

Se ofera:

- pachet salarial motivant, ce stimuleaza performanta
- masina si telefon de serviciu
- asigurare de sanatate
- tichete de masa de 40 lei/tichet
- tichete cadou de Paste si Craciun
- mediu de lucru placut
- posibilitatea de a lucra intr-o companie de renume, alaturi de o echipa de profesionisti

ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA este una dintre cele mai mari companii de distribuție din România cu o experiență de peste 20 de ani in FMCG, oferind servicii de vânzări și merchandising de talie mondială, marketing și marketing comercial, servicii de planificare financiară și servicii complete de logistică și distribuție prin intermediul celor 12 filiale din Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cei mai importanti furnizori distribuiti se gasesc: Shell, Henkel, Kotany, Coseli, Septona, Arivia, Olympic, Himalaya.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024