Gratis

BPO/Content reviewer Russian/Turkish/German/French

Teamland SRL

Candidatul Ideal

Profil lingvistic: turca C1; rusa C1; german C1; french C1; ; engleza B2;
Competente avansate de utilizare a calculatorului;
Competente excelente de comunicare.

Descrierea jobului

Revizuirea si evaluarea conținutului online in limba rusa/limba turca/ germana./franceza
- Preluarea solicitarile telefonice + mail;
- Asigurarea conformitatii cu ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄standardele si politicile stabilite;
- Identificarea si raportarea conținutului inadecvat sau nepotrivit conform regulilor.

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024