Publicat 16 Feb 2017 | Expiră 19 Mar 2017

Bona pt GERMANIA

1 post

Candidatul ideal

Bona pt GERMANIA

Descrierea jobului

Caut o doamna amabila, bine-crescuta si priceputa, iubitoare de curatenie si copii, dornica de un job cu atributii atat de bona, cat si de menajera, program full-time
800€ plus cazare ,4 zile pe luna liber, copii de 6 si 10 ani.
Carnet conducere avantaj.

• Datele de identificare ale tuturor companiilor care publica anunturi de recrutare pe eJobs.ro sunt verificate de consultantii nostri. eJobs.ro nu influenteaza, insa, procesul de recrutare desfasurat de catre companii.

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la contact@ejobs.ro.

Bona pt GERMANIA  -  Automobile Eckert

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă