Gratis

BLITZ cauta colegi BROKERI in orasul tau!

SC. BLITZ NETWORK SA
40 poziții

Candidatul Ideal

Daca ti-ai dorit vreodata sa lucrezi alaturi de oameni pasionati si de succes, si ti-ai dorit venituri nelimitate, atunci acest anunt este pentru tine.
  • La BLITZ, un broker cu experienta medie de vanzari castiga de la 2.000 de Euro/luna!
  • Suntem o echipă de peste 400 #BLITZeri profesionisti intr-o continua dezvoltare profesionala si personala.
  • Suntem cel mai mare brand romanesc de imobiliare din Romania si am incheiat anul trecut cu o cifra de vanzari de peste 7 milioane de Euro.
  • Recrutam activ în 23 de orase din România.
Pentru a avea succes in acest domeniu este insa necesara implicarea ta si, foarte important, ai nevoie de AUTO si PERMIS de conducere.

Ce oferim?
Daca nu ai calificari sau experienta in domeniu, la BLITZ ai sansa de a parcurge gratuit programul BLITZ Camp, cel mai extins si complet program de formare profesionala din Romania în domeniul imobiliar, cu peste 700 de absolventi in ultimii 3 ani.
Tot la BLITZ ai suportul necesar si resursele de care ai nevoie pentru a activa zilnic: o baza extinsa de clienti, un portofoliu de zeci de mii de proprietati, suport administrativ, coaching si asistenta IT, juridica, administrativa, contabila si multe altele.
Avem echipe formate din tineri si nu numai, prietenoase si entuziaste, precum si oportunitati de cariera pe diferite niveluri de venit, si te ajutam sa-ti atingi obiectivele de venituri cu usurinta, indiferent care ar fi ele.
La BLITZ, nu exista limite de castig, poti castiga oricat prin munca, implicare si dedicare, cu sprijinul departamentelor noastre de suport.

Descrierea jobului

Rolul tau de broker presupune o serie de activitati si abilitati, pe care te ajutam sa le dobandesti in scurt timp:
  • Consultant imobiliar: facilitezi tranzactiile imobiliare, lucrezi atat cu vanzatorii, cat si cu cumparatorii pentru a gasi solutiile potrivite, evaluezi proprietatile, prezinti oferte, negociezi preturile si inchei contracte.
  • Comunicator: construiesti si mentii relatii de încredere cu vanzatorii si cumparatorii.
  • Promotor: creezi anunturi eficiente, folosesti platforme online si offline pentru a ajunge la publicul tinta si organizezi vizionari pentru potentialii cumparatori.
  • Negociator: obtii cele mai bune oferte pentru clientii tai pentru a ajunge la acorduri benefice pentru toate partile implicate.
  • Antreprenor: iti dezvolti propria afacere sub umbrela unui brand puternic si iti construiesti propriul tau portofoliu de proprietati si clienti multumiti.
  • Inveti continuu: esti deschis la invatare continua si te adaptezi din mers la schimbarile din industrie.
  • Etica: respecti standardele etice BLITZ si procedurile menite sa profesionalizeze relatia cu clientul, care iti pot aduce si multe recomandări si oportunitati.

Cat poti castiga?
Imobiliarele sunt printre putinele domenii din România care iti ofera sansa de a-ti decide singur venitul lunar! Tu decizi venitul in functie de gradul tau de efort, implicare, timpul alocat si de volumul de activitate prestat lunar.

Un broker cu experienta medie de vanzari cu o implicare full-time castiga de la 2.000 de Euro/lună. Rolul nostru este sa-ti cream contextul pentru ca tu sa castigi cat de mult iti doresti!

Suntem BLITZ si de peste 13 ani pe piata imobiliara din Cluj si de doi ani la nivel national suntem un reper pentru calitatea si profesionalismul serviciilor imobiliare în România.

Suntem o forta de vanzari intr-o retea extinsa de birouri si francize in peste 23 orase din Romania, cu peste 400 de brokeri si colaboratori, animati de valorile etice BLITZ, orientati catre a servi nevoilor clientilor nostri.

Timp de 3 ani consecutivi am fost desemnati ”Agenția Anului în România” si ”Cel mai puternic brand în imobiliare”, distinctii care ne onoreaza dar si ne responsabilizeaza sa ne perfectionam permanent serviciile de consultanta imobiliara.

Misiunea noastră este sa-i ajutam pe clientii nostri sa castige mai mult timp si mai multi bani, in timp ce depun mai putin efort si iau cele mai bune decizii imobiliare favorabile lor, ajutandu-i sa-si gaseasca locuinta sau investitia potrivita.

Nu lasa aceasta sansa sa treaca pe langa tine. Aplica acum si incepe-ti drumul catre independenta ta financiara si o noua cariera de succes în una din cele mai banoase industrii din Romania, industria imobiliarelor!
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024