Biolog/Biochimist specialist/principal, asistenta medicala, asistenta de laborator

FAR MEDICA CLINIC LABORATOR
6 poziții

Candidatul Ideal

- DISPONIBILITATE PENTRU CONTRACT CU CASMB;
- Certififcat de membru, ALP;
- Atitudine profesionala in relatia cu pacientii.

Descrierea jobului
FAR MEDICA CLINIC LABORATOR angajeaza medici specialisti (Medic de familie, Medic de Laborator, Biolog/Biochimist specialist/principal, asistenta medicala, asistenta de laborator).

Detaliile pentru fiecare post disponibil se vor discuta in cadrul interviurilor.

Mai multe detalii la nr de telefon 0724503579

FAR MEDICA CLINIC LABORATOR angajeaza medici specialisti (Medic de Laborator, Biolog/Biochimist specialist/principal, asistenta medicala, asistenta de laborator).

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024